ja-konstruuje

Client:
Magia Edukacji
Date: 22 July 2020
Tags: Website, Logo
ja-konstruuje

Opis Projektu


Projekt Logotypu oraz portalu społecznościowego. Paweł stworzył bardzo ciekawy projekt dla techników i liceów, współfinansowany przez Unię europejską. Jest to medium społecznościowe – łączące naukę z zabawą w nowoczesnej formie, którą młodzież zna i stosuje codziennie.
Możliwość tworzenia indywidualnych kont, projektów, grup, publikacji filmów i zdjęć. Wyróżnienie aktywnych użytkowników przez punkty, odznaki nagrody. Zachęcanie do aktywności przez mechanizmy społecznościowe – polubienia, komentowanie, tworzenie grup, własna „tablica”. Połączenie z google drive, z możliwością tworzenia rysunków i ich publikacji na stronie.
Celem projektu jest stworzenie miejsca do pracy, które będzie w naturalny sposób wykorzystywać aktualną aktywność młodzieży czyli media społecznościwe.

"Chcemy by strona ja-konstruuje.pl była popularna! Chcemy by była odznaczana na Facebooku, Twiterze, LinkedIN, Google plus i przez to zachęcała do tego co jest jej misją – odkrycie w sobie talentu do majsterkowania." Mówi o swoim projekcie Paweł.

Logo w bezpośredni sposób nawiązuje do projektu. Prosty piktogram w połączeniu z typografią. Wszytsko zamknięte w dymku dialogowym, co jest odniesieniem do komunikacji oraz mediów społecznościowych.
Image